Caleffi vorstbeveiligingsklep type 108 g
| Merk |
Caleffi |
| Titel |
vorstbeveiligingsklep type 108 g |
| Artikelnummer |
A3203051 |
| Fabrikantnummer |
3203051 |
| EAN code |
08016615446524 |
| Merk | Caleffi |
|---|
| Aansluiting 1 | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
|---|
| Aansluiting 2 | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
|---|
| Materiaal behuizing | Messing |
|---|
| Omgevingstemperatuur | -30-60 °C |
|---|
| Openingstemperatuur | 3 °C |
|---|
| Sluitingstemperatuur | 4 °C |
|---|
| Nom. diameter aansluiting 2 | 1 1/2" (40) |
|---|
| Max. werkdruk | 10 bar |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 0-65 °C |
|---|
| Nom. diameter aansluiting 1 | 1 1/2" (40) |
|---|
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | CuZn40Pb2 (CW617N) |
|---|
| Geschikt voor koeling | ja |
|---|