Danfoss 2 Pijps Onderblok 013g4689
| Merk |
Danfoss |
| Titel |
2 Pijps Onderblok 013g4689 |
| Artikelnummer |
A3253026 |
| Fabrikantnummer |
3253026 |
| EAN code |
05702420052335 |
| Merk | DANFOSS |
|---|
| Model | Staartstuk/binnendraad |
|---|
| Hoogte | 61 mm |
|---|
| Vorm | Haaks |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
|---|
| Kleur knop | Overig |
|---|
| Materiaal behuizing | Messing |
|---|
| Bediening | Thermostatisch met knop |
|---|
| Doorstroomcapaciteit (min. 10 kPa) | 6.3-151.68 l/h |
|---|
| Doorstroomcapaciteit (min. 15 kPa) | 7.74-185.76 l/h |
|---|
| Automatische debietregeling | nee |
|---|
| Met recht staartstuk | ja |
|---|
| Buisdiameter knelset | 15 mm |
|---|
| Thermostatisch regelelement aansluiting | Klik |
|---|
| Drukonafhankelijk | nee |
|---|
| Met stofkap | ja |
|---|
| Met knelset | nee |
|---|
| Lengte aansluiting 1 | 66 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 2 | 66 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 1 | 93 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 2 | 93 mm |
|---|
| Geschikt voor éénpijpsysteem | nee |
|---|
| Geschikt voor tweepijpsysteem | ja |
|---|
| Maat leidingaansluiting | 3/4" (20) |
|---|
| Maat radiatoraansluiting | 1/2" (15) |
|---|
| Kv-waarde | 0.02-0.33 m³/h |
|---|
| Verkorte bouwlengte | nee |
|---|
| Stromingsrichting tegengesteld | ja |
|---|
| Kv-2 waarde | 0.48 m³/h |
|---|
| Maat thermostatisch regelelement | 22 mm |
|---|
| Voorinstelbaar | ja |
|---|
| Met afdichtingsring | nee |
|---|
| Kvs-waarde | 0.57 m³/h |
|---|
| Voorinstelling | Zonder slagbegrenzer |
|---|
| Thermostatisch voorbereid | ja |
|---|
| Met gebogen staartstuk | nee |
|---|