Danfoss 6-weg kogelafsl. DN20 ChangeOver
| Merk |
Danfoss |
| Titel |
6-weg kogelafsl. DN20 ChangeOver |
| Artikelnummer |
A3260151 |
| Fabrikantnummer |
7570125 |
| EAN code |
05702428960212 |
| Merk | DANFOSS |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
|---|
| Materiaal behuizing | Messing |
|---|
| Aantal bevestigingsgaten | 6 |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 6 | 45 mm |
|---|
| Kvs-waarde 1 | 4 m³/h |
|---|
| Kvs-waarde 2 | 4 m³/h |
|---|
| Omschakelklep | ja |
|---|
| Dode zone (alle poorten gesloten) | 45-45 ° |
|---|
| Druktrap klasse | PN 16 |
|---|
| Lengte aansluiting 1 | 92 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 2 | 35 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 1 | 92 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 2 | 35 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 3 | 87 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 3 | 87 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 4 | 101 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 4 | 101 mm |
|---|
| Hoogte as | 12 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 5 | 46 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 6 | 45 mm |
|---|
| Ingebouwd overdrukventiel | nee |
|---|
| Aansluitingen | Binnendraad |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 0-90 °C |
|---|
| Nom. diameter | 3/4" (20) |
|---|
| Max. drukverschil in geopende stand | 0.8 kPa |
|---|
| Grondkarakteristiek | Lineair |
|---|
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | nee |
|---|