Danfoss Asv-pv Dn25 003z5503
| Merk |
Danfoss |
| Titel |
Asv-pv Dn25 003z5503 |
| Artikelnummer |
A3253888 |
| Fabrikantnummer |
3253888 |
| EAN code |
05710104081564 |
| Merk | DANFOSS |
|---|
| Afsluitbaar | nee |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Overig |
|---|
| Aansluiting 1 | Binnendraad metrisch |
|---|
| Aansluiting 2 | Binnendraad metrisch |
|---|
| Materiaalkwaliteit | Messing ontzinkingsarm |
|---|
| Materiaal behuizing | Messing |
|---|
| Bediening | Overig |
|---|
| Instelbereik | 5-25 kPa |
|---|
| Druktrap klasse | PN 16 |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 120 °C |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -20 °C |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
|---|
| Max. drukverschil bij 20 °C | 2.5 kPa |
|---|
| Max. werkdruk | 16 bar |
|---|
| Standaanwijzing | nee |
|---|
| Meetaansluiting | Geen |
|---|
| Met impulsleiding | ja |
|---|
| Membraangestuurd | ja |
|---|
| Instelbaar drukverschil | nee |
|---|
| Met isolatie | nee |
|---|
| Met koppeling aansluiting 2 | nee |
|---|
| Met volumestroombegrenzer | nee |
|---|
| Kvs-waarde | 4 m³/h |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 0-120 °C |
|---|
| Nom. diameter | DN 25 |
|---|