Danfoss Avp-f Dn15 Pn16 Kvs= 2,5 Dp=0,3(
| Merk |
Danfoss |
| Titel |
Avp-f Dn15 Pn16 Kvs= 2,5 Dp=0,3( |
| Artikelnummer |
A3251005 |
| Fabrikantnummer |
3251005 |
| EAN code |
05702421537565 |
| Merk | DANFOSS |
|---|
| Afsluitbaar | nee |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
|---|
| Aansluiting 1 | Buitendraad metrisch |
|---|
| Aansluiting 2 | Buitendraad metrisch |
|---|
| Materiaalkwaliteit | Brons (Rg 5) |
|---|
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
|---|
| Bediening | Overig |
|---|
| Instelbereik | 30-30 kPa |
|---|
| Druktrap klasse | PN 16 |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 350 °C |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 2 °C |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Druktrap klasse flens | Overig |
|---|
| Max. drukverschil bij 20 °C | 12 kPa |
|---|
| Max. werkdruk | 16 bar |
|---|
| Standaanwijzing | nee |
|---|
| Meetaansluiting | Geen |
|---|
| Met impulsleiding | ja |
|---|
| Membraangestuurd | ja |
|---|
| Instelbaar drukverschil | nee |
|---|
| Met isolatie | nee |
|---|
| Met koppeling aansluiting 2 | ja |
|---|
| Met volumestroombegrenzer | nee |
|---|
| Kvs-waarde | 2.5 m³/h |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 2-150 °C |
|---|
| Nom. diameter | DN 15 |
|---|