Danfoss AVPQ druk.regelaar DN40 PN25 Kvs
| Merk |
Danfoss |
| Titel |
AVPQ druk.regelaar DN40 PN25 Kvs |
| Artikelnummer |
A3254085 |
| Fabrikantnummer |
3254085 |
| EAN code |
05702421540831 |
| Merk | DANFOSS |
|---|
| Afsluitbaar | nee |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Overig |
|---|
| Aansluiting 1 | Flens |
|---|
| Aansluiting 2 | Flens |
|---|
| Materiaalkwaliteit | Gietijzer EN-GJS-400-15 (GGG 40) |
|---|
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
|---|
| Bediening | Overig |
|---|
| Instelbereik | 20-100 kPa |
|---|
| Druktrap klasse | PN 25 |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 150 °C |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 2 °C |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Druktrap klasse flens | PN 25 |
|---|
| Max. drukverschil bij 20 °C | 16 kPa |
|---|
| Max. werkdruk | 25 bar |
|---|
| Standaanwijzing | ja |
|---|
| Meetaansluiting | Geen |
|---|
| Met impulsleiding | ja |
|---|
| Membraangestuurd | ja |
|---|
| Instelbaar drukverschil | ja |
|---|
| Met isolatie | nee |
|---|
| Met koppeling aansluiting 2 | nee |
|---|
| Met volumestroombegrenzer | ja |
|---|
| Kvs-waarde | 20 m³/h |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 2-150 °C |
|---|
| Nom. diameter | DN 40 |
|---|