DOMPELTEMP.OPNEMER QAE2120.010
| Titel |
DOMPELTEMP.OPNEMER QAE2120.010 |
| Artikelnummer |
A8210092 |
| Fabrikantnummer |
8210092 |
| EAN code |
07612914073464 |
| Merk | Siemens |
|---|
| Draadloos | nee |
|---|
| Met display | nee |
|---|
| Geschikt voor wandmontage | nee |
|---|
| Met behuizing | nee |
|---|
| Buismontage mogelijk | nee |
|---|
| Relatieve luchtvochtigheid meting | nee |
|---|
| Technologie | Overig |
|---|
| Omgevingstemperatuur | -40-70 °C |
|---|
| Ondersteunt protocol voor KNX | nee |
|---|
| Ondersteunt protocol voor Modbus | nee |
|---|
| Explosieveilig | nee |
|---|
| Wi-Fi-Compatible | nee |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
|---|
| Met bevestigingsmateriaal | nee |
|---|
| Toepassingsgebied | Overig |
|---|
| Bluetooth | nee |
|---|
| Uitvoering display | Overig |
|---|
| Temperatuurmeetbereik | -30-130 °C |
|---|
| Ondersteunt protocol voor BACnet | nee |
|---|
| NFC (Near Field Communication) | nee |
|---|
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | nee |
|---|
| Opnemerelement binnen behuizing | nee |
|---|
| Kooldioxide (CO2) meting | nee |
|---|
| Dauwpuntmeting | nee |
|---|
| VOC meting | nee |
|---|
| Temperatuurmeting actief | nee |
|---|
| Temperatuurmeting passief | ja |
|---|
| Enthalpie meting | nee |
|---|
| Fijnstof meting (PM) | nee |
|---|
| Absolute luchtvochtigheid meting | nee |
|---|
| LoRa technologie | nee |
|---|
| Max. omgevingsvochtigheid (niet condenserend) | 95 % |
|---|
| Potmeter met bedieningsknop | nee |
|---|
| Opnemerelement buiten behuizing | nee |
|---|
| Gemiddelde temperatuurmeting | nee |
|---|
| Compatible met Apple HomeKit | nee |
|---|
| Compatible met Google Assistant | nee |
|---|
| Compatible met Amazon Alexa | nee |
|---|
| Opnemertype | Ni1000 |
|---|
| Standby drukknop | nee |
|---|
| Insteeklengte | 100 mm |
|---|
| Hoogte behuizing | 60 mm |
|---|
| Breedte behuizing | 80 mm |
|---|
| Diepte behuizing | 31 mm |
|---|
| Geschikt voor plafondmontage | nee |
|---|
| Geschikt voor kanaalmontage | nee |
|---|
| Vaste kabel aan opnemer | nee |
|---|
| Materiaal element | Roestvaststaal (RVS) |
|---|