| Titel | Easysafe Pp Muurdoorv.60/100 Concentrisc |
| Artikelnummer | A0320614 |
| Fabrikantnummer | 7337234 |
| EAN code | 08712798528483 |
| Merk | Burgerhout |
|---|---|
| Totale lengte | 698 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 120 °C |
| Diameter concentrisch systeem | 60/100 mm |
| Alleen geschikt voor luchttoevoer | nee |
| Positive (overdruk) | ja |
| Wet (condenserend) | ja |
| Negative (onderdruk) | nee |
| Dry (niet condenserend) | nee |
| IJspegel/ijsvormingsvrij | ja |
| Uitmondingsconstructie | 1-pijps |
| Materiaal rookgasbuis | Kunststof |
| Materiaal luchttoevoerbuis | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse rookgasbuis | Polypropyleen (PP) |
| Oppervlaktebescherming rookgasbuis | Onbehandeld |
| Oppervlaktebescherming luchttoevoerbuis | Onbehandeld |
| Kleur gevelzijde | Zwart |
| RAL-nummer gevelzijde | 9005 |
| RAL nummer binnenzijde | 9016 |
| Kleur binnenzijde | Wit |
| Lengte gevelzijde | 117 mm |