Panflex adapter+ring 60-60 rvs Gastec QA
| Titel |
Panflex adapter+ring 60-60 rvs Gastec QA |
| Artikelnummer |
A4222599 |
| Fabrikantnummer |
4222599 |
| EAN code |
08718552200749 |
| Merk | Panflex |
|---|
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
|---|
| Vorm | Koppelstuk |
|---|
| RAL-nummer | 9006 |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
|---|
| Wanddikte | 0.4 mm |
|---|
| Aansluiting 1 | Mof met afdichting |
|---|
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
|---|
| Verstelbaar | nee |
|---|
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 L (1.4404) |
|---|
| Temperatuurbegrenzing | nee |
|---|
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
|---|
| Lengte | 150-150 mm |
|---|
| Met pressostaat | nee |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 200 °C |
|---|
| KOMO-keur | nee |
|---|
| Gastec QA | ja |
|---|
| Lengte aansluiting 1 | 75 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 2 | 70 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 1 | 70 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 2 | 70 mm |
|---|
| Met meetaansluiting | nee |
|---|
| Stand lippen | Recht |
|---|
| Met lipring | ja |
|---|
| Met klemband | nee |
|---|
| Buitendiameter aansluiting 1 | 70.8 mm |
|---|
| Buitendiameter aansluiting 2 | 60 mm |
|---|
| Productiewijze | Langsnaadgelast |
|---|
| Materiaal afdichting | Siliconen |
|---|
| Aantal lippen | 2 |
|---|
| Werkende lengte | 145-145 mm |
|---|
| Uitvoering volgens NEN 7203 | nee |
|---|
| Alleen geschikt voor luchttoevoer | nee |
|---|
| Positive (overdruk) | ja |
|---|
| Wet (condenserend) | ja |
|---|
| Negative (onderdruk) | nee |
|---|
| Dry (niet condenserend) | nee |
|---|
| Verbinding aansluiting 1 | Mof met afdichting |
|---|
| Verbinding aansluiting 2 | Insteekeind |
|---|
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
|---|
| Binnendiameter aansluiting 1 | 70 mm |
|---|
| Binnendiameter aansluiting 2 | 59.2 mm |
|---|