Panflex buis O180 L=1000 RVS star 270.18
| Titel |
Panflex buis O180 L=1000 RVS star 270.18 |
| Artikelnummer |
A4222925 |
| Fabrikantnummer |
4222925 |
| EAN code |
08718552209612 |
| Merk | Panflex |
|---|
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
|---|
| Buitendiameter | 180 mm |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
|---|
| Wanddikte | 1 mm |
|---|
| Aansluiting 1 | Mof met afdichting |
|---|
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
|---|
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 L (1.4404) |
|---|
| Lengte | 1000 mm |
|---|
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
|---|
| Werkende lengte | 1000 mm |
|---|
| Met uittrekbeveiliging | nee |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 250 °C |
|---|
| KOMO-keur | nee |
|---|
| Gastec QA | nee |
|---|
| Stand lippen | Recht |
|---|
| Met lipring | ja |
|---|
| Met klemband | nee |
|---|
| Buitendiameter aansluiting 1 | 180 mm |
|---|
| Buitendiameter aansluiting 2 | 182 mm |
|---|
| Productiewijze | Naadloos |
|---|
| Materiaal afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
|---|
| Aantal lippen | 2 |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | - °C |
|---|
| Uitvoering volgens NEN 7203 | nee |
|---|
| Alleen geschikt voor luchttoevoer | nee |
|---|
| Positive (overdruk) | ja |
|---|
| Wet (condenserend) | ja |
|---|
| Negative (onderdruk) | nee |
|---|
| Dry (niet condenserend) | nee |
|---|
| Verbinding aansluiting 1 | Insteekeind |
|---|
| Verbinding aansluiting 2 | Mof met afdichting |
|---|
| Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
|---|
| Binnendiameter aansluiting 1 | 178 mm |
|---|
| Binnendiameter aansluiting 2 | 180 mm |
|---|