| Titel | Panflex regenkap O125 rvs 212.125.01.01 |
| Artikelnummer | A4222474 |
| Fabrikantnummer | 4222474 |
| EAN code | 08718552205102 |
| Merk | Panflex |
|---|---|
| Model | Enkelwandig |
| Hoogte | 90 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaal kap | Roestvaststaal (RVS) |
| Met klemband | nee |
| Met gaas | nee |
| Met voorgemonteerde afdichting | nee |
| Werkende hoogte | 110 mm |
| Nom. kanaaldiameter | 125-125 mm |
| Buitendiameter kap | 271 mm |