Panflex WTW-demper O200 l=1000 (Master I
| Titel |
Panflex WTW-demper O200 l=1000 (Master I |
| Artikelnummer |
A1186115 |
| Fabrikantnummer |
3764441 |
| EAN code |
08718552311001 |
| Merk | Panflex |
|---|
| Buitendiameter | 280 mm |
|---|
| Binnendiameter | 207 mm |
|---|
| Flexibel | ja |
|---|
| Aansluiting 1 | Gekraalde rand |
|---|
| Aansluiting 2 | Gekraalde rand |
|---|
| Isolatiedikte | 25 mm |
|---|
| Werkende lengte | 1000 mm |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 90 °C |
|---|
| Uitwendige diameter | 258 mm |
|---|
| Nom. kanaaldiameter | 200 mm |
|---|
| Vrije doorlaat | 100 % |
|---|
| Met voorgemonteerde afdichting | nee |
|---|
| Dampremmende laag | nee |
|---|
| Materiaal binnenbuis | Kunststof met spiraal |
|---|
| Materiaal buitenbuis | Glasvezelversterkt aluminium |
|---|
| Inwendige diameter | 207 mm |
|---|
| Met kern/kegel | nee |
|---|
| Demping 125 Hz | 29.1 dB |
|---|
| Demping 250 Hz | 26.6 dB |
|---|
| Demping 500 Hz | 21.9 dB |
|---|
| Demping 1000 Hz | 21.8 dB |
|---|
| Demping 2000 Hz | 34.7 dB |
|---|
| Demping 4000 Hz | 21.1 dB |
|---|
| Met geweven afschermdoek | ja |
|---|
| Demping 63 Hz | 20 dB |
|---|
| Demping 8000 Hz | 15.3 dB |
|---|