Peha wandcontactdoos dubbel met randaard
| Titel |
Peha wandcontactdoos dubbel met randaard |
| Artikelnummer |
A3721010 |
| Fabrikantnummer |
2450002 |
| EAN code |
04010105495027 |
| Merk | PEHA |
|---|
| Nom. stroom | 16 A |
|---|
| Nom. spanning | 250 V |
|---|
| Montagewijze | Overig |
|---|
| Samenstelling | Basiselement met bovendeel behuizing |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
|---|
| Halogeenvrij | ja |
|---|
| Uitvoeringsvorm afdekking | Overig |
|---|
| Aantal eenheden | 2 |
|---|
| Afsluitbaar | nee |
|---|
| Met klapdeksel | nee |
|---|
| Aansluitwijze | Schroefklem |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
|---|
| Met signaallamp | nee |
|---|
| Aantal contactdozen | 2 |
|---|
| Aantal fasen | 1 |
|---|
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | nee |
|---|
| Frequentie | 50-60 Hz |
|---|
| Met aan/uitschakelaar | nee |
|---|
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | nee |
|---|
| Uitwerpmechanisme | nee |
|---|
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
|---|
| Uitschakelbaar | nee |
|---|
| Stekkerstand gedraaid | nee |
|---|
| Overspanningsbeveiliging | nee |
|---|
| Foutstroombeveiliging | nee |
|---|
| Speciale voeding | Geen |
|---|
| Geïsoleerde montage | nee |
|---|
| Materiaal | Kunststof |
|---|
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
|---|
| Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE) | nee |
|---|
| Opdruk/indicatie | Geen |
|---|
| Montagerichting | Horizontaal |
|---|
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
|---|
| Slagvastheid | IK01 |
|---|
| Meeschakelende nul | nee |
|---|
| Transparant | nee |
|---|
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
|---|
| Met glaszekering | nee |
|---|
| Met doorlusvoorziening | nee |
|---|
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
|---|
| Schakelmateriaalbreedte | 140 mm |
|---|
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
|---|
| Schakelmateriaaldiepte | 35 mm |
|---|
| Met functieverlichting | nee |
|---|
| Met oriëntatieverlichting | nee |
|---|
| Met IFTTT ondersteuning | nee |
|---|
| Min. diepte van de inbouwdoos | 50 mm |
|---|
| Met Wi-Fi signaal repeater | nee |
|---|
| Compatible met Apple HomeKit | nee |
|---|
| Compatible met Google Assistant | nee |
|---|
| Compatible met Amazon Alexa | nee |
|---|
| Metallic | nee |
|---|
| Kleur schakelelement | Aluminium |
|---|
| Schakelmateriaaldiameter | 66 mm |
|---|
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | nee |
|---|
| Aardcontact | Randaarde clips |
|---|
| Wandcontactdozen fasegescheiden | nee |
|---|
| Antibacteriële behandeling | nee |
|---|
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | nee |
|---|
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
|---|
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | nee |
|---|