POMP AP35B.50.06.3V 3X400V
| Titel |
POMP AP35B.50.06.3V 3X400V |
| Artikelnummer |
A8343102 |
| Fabrikantnummer |
8343102 |
| EAN code |
05700391488689 |
| Merk | Grundfos |
|---|
| Nom. stroom | 1.55 A |
|---|
| Gewicht | 8.5 kg |
|---|
| Aantal fasen | 3 |
|---|
| Aansluiting | Binnendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
|---|
| Dompeldiepte | 2 m |
|---|
| Kabellengte | 5 m |
|---|
| Max. debiet | 18 m³/h |
|---|
| Max. opvoerhoogte | 11 m |
|---|
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
|---|
| Motorvermogen | 1000 W |
|---|
| Toerental | 2830 1/min |
|---|
| Max. volumestroom | 18 m³/h |
|---|
| Omgevingstemperatuur | 0-40 °C |
|---|
| Elektrische aansluiting | Kabel |
|---|
| Nom. spanning | 400-400 V |
|---|
| Explosieveilig | nee |
|---|
| Lengte aansluitsnoer | 5 m |
|---|
| Frequentie | 50 Hz |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
|---|
| Nom. debiet | 8.98 m³/h |
|---|
| Materiaal waaier / pompwiel | Roestvaststaal (RVS) |
|---|
| Materiaal motorbehuizing | Roestvaststaal (RVS) |
|---|
| Kwaliteitsklasse motorbehuizing | RVS 316 (1.4401) |
|---|
| Opgenomen motorvermogen (P1) | 1 kW |
|---|
| Afgegeven motorvermogen (P2) | 0.63 kW |
|---|
| Volumestroom (BEP) | 8.98 m³/h |
|---|
| Druk bij volumestroom (BEP) | 61.78 kPa |
|---|
| Aansluitstandaard uitlaatzijde | ISO 7-1 / EN 10226-1 |
|---|
| Nom. bedrijfsmodus | S3 |
|---|
| Met droogloopbeveiliging | nee |
|---|
| Type toerenregeling | Overig |
|---|
| Toerenregeling motor | Geen |
|---|
| Druktrap klasse flens | Overig |
|---|
| Aansluitspanning | 3 x 400 V |
|---|
| Diameter pomp | 210 mm |
|---|
| Versnijdend | nee |
|---|
| Beschermingsgraad (IP-waarde) | 68 |
|---|
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal (RVS) |
|---|
| Opvoerhoogte bij nom. debiet | 61.96 kPa |
|---|
| Materiaal pomphuis | Roestvaststaal (RVS) |
|---|
| Hoogte pomp | 443 mm |
|---|
| Pompschakeling | Geen |
|---|
| Frequentie 60 Hz | nee |
|---|
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
|---|
| Max. afmeting vaste delen | 35 mm |
|---|
| Kwaliteitsklasse pomphuis | RVS 304 (1.4301) |
|---|
| Geschikt voor droge opstelling | nee |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 0-40 °C |
|---|
| Nom. diameter | 2" (50) |
|---|
| Kwaliteitsklasse materiaal waaier | RVS 304 (1.4301) |
|---|
| Geschikt voor fecaliën | nee |
|---|
| Nom. diameter aansluiting uitlaatzijde | 2" (50) |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting uitlaatzijde | 50 mm |
|---|
| Aansluiting uitlaatzijde | Binnendraad cilindrisch BSPT-Rp (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
|---|
| Druktrap flens aansluiting uitlaatzijde | Overig |
|---|