REDUCEERVENTIEL D06FH-1.1/4B
| Titel |
REDUCEERVENTIEL D06FH-1.1/4B |
| Artikelnummer |
A8203008 |
| Fabrikantnummer |
8203008 |
| EAN code |
04019837000554 |
| Merk | Resideo |
|---|
| Hoogte | 175 mm |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
|---|
| Aansluiting 1 | Buitendraad conisch BSPT-R (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
|---|
| Aansluiting 2 | Buitendraad conisch BSPT-R (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
|---|
| Materiaalkwaliteit | Messing ontzinkingsarm |
|---|
| Materiaal behuizing | Messing |
|---|
| Afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
|---|
| Met manometer | nee |
|---|
| Geschikt voor vloeistoffen | ja |
|---|
| Geschikt voor gassen | nee |
|---|
| Met koppelingen | ja |
|---|
| Druktrap klasse | PN 25 |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 70 °C |
|---|
| Nom. diameter aansluiting 2 | 1 1/4" (32) |
|---|
| Max. inlaatdruk | 25 bar |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 32 mm |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 32 mm |
|---|
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 32 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 1 | 100 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 2 | 100 mm |
|---|
| Hoek van de spindel | 90 ° |
|---|
| Geschikt voor stoom | nee |
|---|
| Met sifon | nee |
|---|
| Met koppeling aansluiting 1 | ja |
|---|
| Met koppeling aansluiting 2 | ja |
|---|
| Sleutelwijdte wartel | 52 mm |
|---|
| Kvs-waarde | 9.1 m³/h |
|---|
| Aansluitingen | Buitendraad conisch BSPT-R (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 2-30 °C |
|---|
| Nom. diameter | DN 32 |
|---|
| Nom. diameter aansluiting 1 | 1 1/4" (32) |
|---|
| Gereduceerde druk | 1.5-12 bar |
|---|
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | nee |
|---|