Remeha eTwist thermostaat v.3 (incl. gateway) 7896146
| Merk |
Remeha |
| Titel |
eTwist thermostaat v.3 (incl. gateway) 7896146 |
| Artikelnummer |
A0130555 |
| Fabrikantnummer |
111014 |
| EAN code |
08713809384432 |
| Merk | Remeha |
|---|
| Aansluiting | 2-draads |
|---|
| Met display | ja |
|---|
| Type regeling | Modulerend |
|---|
| Met thermische terugkoppeling | ja |
|---|
| Type voeding | 230 V |
|---|
| Contactuitvoering | Elektronisch |
|---|
| Bediening | Draai |
|---|
| Bediening op afstand mogelijk | ja |
|---|
| Zelflerend | nee |
|---|
| Kloktype | Jaarklok |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
|---|
| Communicatieprotocol | Opentherm |
|---|
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
|---|
| Klasse temperatuurregelaar | V |
|---|
| Geschikt voor vloerverwarmingsregeling | ja |
|---|
| Geschikt voor stadsverwarmingsregeling | ja |
|---|
| Met aanwezigheidswaarneming | ja |
|---|
| Met IFTTT ondersteuning | nee |
|---|
| Ventileren | nee |
|---|
| Regeling type aan/uit | ja |
|---|
| Regeling type modulerend | ja |
|---|
| Meetbereik onderwaarde | 5 °C |
|---|
| Meetbereik bovenwaarde | 60 °C |
|---|
| Max. spanning contacten | 24 V |
|---|
| Met ontvanger | nee |
|---|
| Regelkarakteristiek | PID |
|---|
| Weersafhankelijke regeling | ja |
|---|
| Met tapwaterschakeling | ja |
|---|
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
|---|
| Uitvoering klok | Digitaal |
|---|
| Overwerkschakelaar | ja |
|---|
| Temperatuur afleesbaar | ja |
|---|
| Optimalisering | ja |
|---|
| Aantal schakelprogramma's | 6 |
|---|
| Verwarmen | ja |
|---|
| Koelen | nee |
|---|
| Max. contactbelasting | 230 A |
|---|
| Differentiewaarde | 0-323.15 K |
|---|
| Opnemer extern | nee |
|---|
| Differentie verstelbaar | nee |
|---|
| Geschikt voor koeling | nee |
|---|
| | (incl.gateway) 7648242 | v.3 (incl. gateway) 7896146 |
|---|
| Kleur | Zwart | Wit |
|---|
| Breedte | 120 mm | |
|---|
| Hoogte | 27 mm | |
|---|
| Diepte | 107 mm | |
|---|
| Meetbereik | 0-50 °C | - °C |
|---|