SERVOMOTOR 230V M6410L4029
| Titel |
SERVOMOTOR 230V M6410L4029 |
| Artikelnummer |
A8200654 |
| Fabrikantnummer |
8200654 |
| EAN code |
04024627000027 |
| Merk | Honeywell Home |
|---|
| Breedte | 49 mm |
|---|
| Model | Lineair |
|---|
| Hoogte | 109 mm |
|---|
| Diepte | 87 mm |
|---|
| Type regeling | Overig |
|---|
| Stuursignaal | Driepunts |
|---|
| Materiaal behuizing | Kunststof |
|---|
| Omgevingstemperatuur | 0-60 °C |
|---|
| Handbediening | ja |
|---|
| Lengte aansluitkabel | 1.5 m |
|---|
| Explosieveilig | nee |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
|---|
| Communicatieprotocol | Geen |
|---|
| Regeling type aan/uit | nee |
|---|
| Regeling type modulerend | ja |
|---|
| Regeling type split-range | nee |
|---|
| Hulpcontacten optioneel | nee |
|---|
| Geschikt voor luchtappendage | nee |
|---|
| Automatische slagherkenning | nee |
|---|
| Met veiligheidsfunctie | nee |
|---|
| Aansluiting op afsluitklep | M30 x 1,5 |
|---|
| Met mechanische standaanwijzer | ja |
|---|
| Beschermingsgraad (IP-waarde) | 43 |
|---|
| Standterugmelding | Geen |
|---|
| Looptijd | 150 s |
|---|
| Slaglengte | 6.5 mm |
|---|
| Geschikt voor afsluiter | ja |
|---|
| Overbrenging | Met tandwielen |
|---|
| Toegestane omgevingstemperatuur | 0-60 °C |
|---|
| Instelbaar werkgebied | nee |
|---|
| Met nulspanningsterugloop | nee |
|---|
| Voedingsspanning | 230 V AC |
|---|
| Eindcontacten | Geen |
|---|
| Instelbare standterugmelding | nee |
|---|
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | nee |
|---|
| | M6410L2031 | M6410L4029 |
|---|
| Potentiaalvrij schakelcontact | nee | ja |
|---|
| Energieverbruik in bedrijf | 0.7 W | 7 W |
|---|
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 0.7 VA | 7 VA |
|---|
| Hulpcontacten | nee | ja |
|---|
| Verstelkracht | 300 N | 180 N |
|---|