| Titel | Set a 2st. handdoekknoppen chroom DRL |
| Artikelnummer | AV356779 |
| Fabrikantnummer | 5275078 |
| EAN code | 08718226962850 |
| Merk | DRL |
|---|---|
| Kleur | Chroom |
| Hoogte | 20 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Lengte | 60 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |