| Titel | Spiegel tbv Rosy 1800x560x48 684W DRL |
| Artikelnummer | AV410892 |
| Fabrikantnummer | 0DN8752 |
| EAN code | 08719577549776 |
| Merk | DRL |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 1800 mm |
| Diepte | 48 mm |
| RAL-nummer | 9010 |
| Lengte | 560 mm |
| Materiaal | Staal |
| Waterinhoud | 7 l |
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 75/65 | 684 W |
| Diepte vanaf wand tot voorzijde | 84-84 mm |
| Standaard kleur | ja |
| Vermogen elektrisch verwarmingselement | - W |