| Titel | Spiegel tbv Rosy 2000x560x48 756W DRL |
| Artikelnummer | AV388357 |
| Fabrikantnummer | 0DN8753 |
| EAN code | 08719577549783 |
| Merk | DRL |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 2000 mm |
| Diepte | 48 mm |
| RAL-nummer | 9010 |
| Lengte | 560 mm |
| Materiaal | Staal |
| Waterinhoud | 7.4 l |
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 75/65 | 756 W |
| Diepte vanaf wand tot voorzijde | 84-84 mm |
| Standaard kleur | ja |
| Vermogen elektrisch verwarmingselement | - W |