Vaillant calormatic 350 0020124890
| Merk |
Vaillant |
| Titel |
calormatic 350 0020124890 |
| Artikelnummer |
A0142016 |
| EAN code |
04024074602744 |
| Merk | VAILLANT |
|---|
| Kleur | Overig |
|---|
| Breedte | 147 mm |
|---|
| Model | Merkgebonden |
|---|
| Hoogte | 97 mm |
|---|
| Diepte | 50 mm |
|---|
| Aansluiting | 2-draads |
|---|
| Met display | ja |
|---|
| Met thermische terugkoppeling | ja |
|---|
| Type voeding | 24 V |
|---|
| Meetbereik | 5-35 °C |
|---|
| Bediening | Toets |
|---|
| Explosieveilig | nee |
|---|
| Kloktype | Jaarklok |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
|---|
| Communicatieprotocol | Overig |
|---|
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
|---|
| Klasse temperatuurregelaar | V |
|---|
| Met IFTTT ondersteuning | nee |
|---|
| Regeling type aan/uit | nee |
|---|
| Regeling type modulerend | ja |
|---|
| Compatible met Apple HomeKit | nee |
|---|
| Compatible met Google Assistant | nee |
|---|
| Compatible met Amazon Alexa | nee |
|---|
| Meetbereik onderwaarde | 5 °C |
|---|
| Meetbereik bovenwaarde | 35 °C |
|---|
| Max. spanning contacten | 24 V |
|---|
| Met ontvanger | nee |
|---|
| Regelkarakteristiek | Overig |
|---|
| Weersafhankelijke regeling | nee |
|---|
| Met tapwaterschakeling | ja |
|---|
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
|---|
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
|---|
| Uitvoering klok | Digitaal |
|---|
| Keuzeschakelaar voor verwarming en verwarming met warmwater | nee |
|---|
| Overwerkschakelaar | ja |
|---|
| Temperatuur afleesbaar | ja |
|---|
| Optimalisering | ja |
|---|
| Aantal schakelprogramma's | 7 |
|---|
| Verwarmen | ja |
|---|
| Koelen | nee |
|---|
| Beschermingsgraad (IP-waarde) | 20 |
|---|
| Type contact | Elektronisch |
|---|
| Opnemer extern | nee |
|---|
| Differentie verstelbaar | nee |
|---|
| Geschikt voor verwarming | ja |
|---|
| Geschikt voor koeling | nee |
|---|