Vaillant Hor.dak/m.doorv.80/125 303209
| Merk |
Vaillant |
| Titel |
Hor.dak/m.doorv.80/125 303209 |
| Artikelnummer |
A0142614 |
| Fabrikantnummer |
9030171 |
| EAN code |
04024074343432 |
| Merk | VAILLANT |
|---|
| Totale lengte | 1103 mm |
|---|
| Systeemtype | Concentrisch |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 120 °C |
|---|
| Diameter concentrisch systeem | 80/125 mm |
|---|
| Alleen geschikt voor luchttoevoer | nee |
|---|
| Positive (overdruk) | ja |
|---|
| Wet (condenserend) | ja |
|---|
| Negative (onderdruk) | nee |
|---|
| Dry (niet condenserend) | nee |
|---|
| IJspegel/ijsvormingsvrij | ja |
|---|
| Uitmondingsconstructie | 2-pijps |
|---|
| Materiaal rookgasbuis | Kunststof |
|---|
| Materiaal luchttoevoerbuis | Staal |
|---|
| Kwaliteitsklasse rookgasbuis | Polypropyleen (PP) |
|---|
| Oppervlaktebescherming luchttoevoerbuis | Gecoat |
|---|
| Kleur gevelzijde | Wit |
|---|
| Kleur binnenzijde | Wit |
|---|
| Lengte gevelzijde | 220 mm |
|---|