Vaillant V-smart slimme Therm.0020197223
| Merk |
Vaillant |
| Titel |
V-smart slimme Therm.0020197223 |
| Artikelnummer |
A0142007 |
| EAN code |
04024074750827 |
| Merk | VAILLANT |
|---|
| Kleur | Overig |
|---|
| Breedte | 105 mm |
|---|
| Hoogte | 83 mm |
|---|
| Diepte | 26 mm |
|---|
| Aansluiting | Draadloos |
|---|
| Met display | ja |
|---|
| Type regeling | Modulerend |
|---|
| Met thermische terugkoppeling | ja |
|---|
| Type voeding | Batterij |
|---|
| Contactuitvoering | Elektronisch |
|---|
| Meetbereik | - °C |
|---|
| Bediening | Toets |
|---|
| Bediening op afstand mogelijk | ja |
|---|
| Zelflerend | ja |
|---|
| Kloktype | Jaarklok |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
|---|
| Communicatieprotocol | Merkgebonden |
|---|
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
|---|
| Klasse temperatuurregelaar | VI |
|---|
| Geschikt voor vloerverwarmingsregeling | ja |
|---|
| Geschikt voor stadsverwarmingsregeling | nee |
|---|
| Met aanwezigheidswaarneming | nee |
|---|
| Met IFTTT ondersteuning | ja |
|---|
| Ventileren | nee |
|---|
| Regeling type aan/uit | nee |
|---|
| Regeling type modulerend | ja |
|---|
| Meetbereik onderwaarde | 5 °C |
|---|
| Meetbereik bovenwaarde | 30 °C |
|---|
| Max. spanning contacten | 24 V |
|---|
| Met ontvanger | ja |
|---|
| Regelkarakteristiek | Overig |
|---|
| Weersafhankelijke regeling | nee |
|---|
| Met tapwaterschakeling | ja |
|---|
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
|---|
| Uitvoering klok | Digitaal |
|---|
| Overwerkschakelaar | ja |
|---|
| Temperatuur afleesbaar | ja |
|---|
| Optimalisering | ja |
|---|
| Aantal schakelprogramma's | 99 |
|---|
| Verwarmen | ja |
|---|
| Koelen | nee |
|---|
| Differentiewaarde | - K |
|---|
| Type contact | Elektronisch |
|---|
| Opnemer extern | nee |
|---|
| Differentie verstelbaar | nee |
|---|
| Geschikt voor koeling | nee |
|---|