VERLOOPRING 3/4BUI X M22BI CHR
| Titel |
VERLOOPRING 3/4BUI X M22BI CHR |
| Artikelnummer |
A8268080 |
| Fabrikantnummer |
8268080 |
| EAN code |
08711962304663 |
| Merk | DE BEER |
|---|
| Model | 1-delig |
|---|
| Vorm | Recht |
|---|
| Aansluiting 1 | Binnendraad metrisch |
|---|
| Aansluiting 2 | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
|---|
| Lengte | 23 mm |
|---|
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Vernikkeld |
|---|
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Overig |
|---|
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Vernikkeld |
|---|
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Overig |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 120 °C |
|---|
| Afgedopt | nee |
|---|
| Met pakkingen | ja |
|---|
| Nom. diameter aansluiting 2 | 3/4" (20) |
|---|
| Excentrisch | nee |
|---|
| Gastec QA | nee |
|---|
| KIWA-keur | nee |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -20 °C |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Met ontluchter | nee |
|---|
| Lengte aansluiting 1 | 6.3 mm |
|---|
| Lengte aansluiting 2 | 7 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 1 | 6.3 mm |
|---|
| Werkende lengte aansluiting 2 | 7 mm |
|---|
| Met stootnok/-rand | nee |
|---|
| FM keur | nee |
|---|
| VdS keur | nee |
|---|
| UL-keur | nee |
|---|
| ULC keur | nee |
|---|
| LPCB keur | nee |
|---|
| Materiaal afdichting | Overig |
|---|
| Verlopend | ja |
|---|
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
|---|
| Nom. diameter aansluiting 1 | Overig |
|---|
| Systeemgebonden | nee |
|---|
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
|---|
| Materiaal aansluiting 2 | Messing |
|---|
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | Overig |
|---|
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | Overig |
|---|