Viega Prestabo schuifsok 22mm 1115.5 2x pers 558079 staal/vz m/SC
| Merk |
Viega |
| Titel |
Prestabo schuifsok 22mm 1115.5 2x pers 558079 staal/vz m/SC |
| Artikelnummer |
A1301011 |
| EAN code |
04015211558079 |
| Merk | VIEGA |
|---|
| Model | 1-delig |
|---|
| Vorm | Recht |
|---|
| Aansluiting 1 | Persmof |
|---|
| Aansluiting 2 | Persmof |
|---|
| Lengte | 81 mm |
|---|
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Elektrolytisch verzinkt |
|---|
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Onbehandeld |
|---|
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Elektrolytisch verzinkt |
|---|
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Onbehandeld |
|---|
| Contourcode aansluiting 1 | V |
|---|
| Contourcode aansluiting 2 | V |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 110 °C |
|---|
| Afgedopt | nee |
|---|
| Met pakkingen | nee |
|---|
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 20 |
|---|
| Excentrisch | nee |
|---|
| Gastec QA | nee |
|---|
| KIWA-keur | nee |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -25 °C |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Met ontluchter | nee |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 22 mm |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 22 mm |
|---|
| Met stootnok/-rand | nee |
|---|
| FM keur | nee |
|---|
| VdS keur | ja |
|---|
| UL-keur | nee |
|---|
| ULC keur | nee |
|---|
| LPCB keur | nee |
|---|
| Materiaal afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
|---|
| Verlopend | nee |
|---|
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | -25-105 °C |
|---|
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 20 |
|---|
| Systeemgebonden | ja |
|---|
| Contourcode | V |
|---|
| Materiaal aansluiting 1 | Staal |
|---|
| Materiaal aansluiting 2 | Staal |
|---|
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | St 35 (1.0308) |
|---|
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | St 35 (1.0308) |
|---|
| Met TUV goedkeuring | ja |
|---|
| DVGW-keur voor gas | nee |
|---|
| DVGW-keur voor water | nee |
|---|
| KOMO-keur | nee |
|---|
| Gastec QA - KE 214 (H2) | nee |
|---|