| Titel | Vloerisolatie 3 mm op rol a 50 mtr |
| Artikelnummer | A0610112 |
| Fabrikantnummer | C404001 |
| EAN code | 08718403662450 |
| Merk | ROBOT Vloerverwarming |
|---|---|
| Breedte | 1200 mm |
| Glasvezelversterkt | nee |
| Lengte | 25000 mm |
| Materiaal | Overig |
| Isolatiedikte | 4 mm |
| Rolbaar | ja |
| Materiaal isolatie | Geëxpandeerd polystyreen (EPS) |
| Klittenbandbevestiging | nee |
| Met warmtegeleidingsplaat | nee |
| Met isolatie | ja |
| Materiaal folie | Polyethyleen (PE) |
| Noppenplaat | nee |
| Tackerplaat | nee |
| Inlegplaat | nee |
| Met folie | ja |
| Dikte incl. noppen | Overig |