VORSTBEVEIL.THERM. 270XT-95078
| Titel |
VORSTBEVEIL.THERM. 270XT-95078 |
| Artikelnummer |
A8270023 |
| Fabrikantnummer |
8270023 |
| EAN code |
10785028781205 |
| Merk | PENN |
|---|
| Breedte | 101 mm |
|---|
| Hoogte | 114 mm |
|---|
| Diepte | 55 mm |
|---|
| Meetbereik | -10-12 °C |
|---|
| Explosieveilig | nee |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
|---|
| Type opnemer | Capillair |
|---|
| Lengte capillair | 3 m |
|---|
| Meetbereik onderwaarde | -10 °C |
|---|
| Meetbereik bovenwaarde | 12 °C |
|---|
| Max. spanning contacten | 230 V |
|---|
| Contactvergrendeling | nee |
|---|
| Max. contactbelasting | 15 A |
|---|
| Differentie tussen schakelstappen | - K |
|---|
| Differentiewaarde | - K |
|---|
| Differentie verstelbaar | nee |
|---|
| Aantal schakelstappen | 1 |
|---|