VORSTTHERMOST. A19ACC-9105
| Titel |
VORSTTHERMOST. A19ACC-9105 |
| Artikelnummer |
A8270019 |
| Fabrikantnummer |
8270019 |
| EAN code |
10785028030709 |
| Merk | PENN |
|---|
| Breedte | 55 mm |
|---|
| Hoogte | 125 mm |
|---|
| Diepte | 46.5 mm |
|---|
| Meetbereik | -35-10 °C |
|---|
| Explosieveilig | nee |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
|---|
| Type opnemer | Capillair |
|---|
| Lengte capillair | 3.5 m |
|---|
| Meetbereik onderwaarde | -35 °C |
|---|
| Meetbereik bovenwaarde | 10 °C |
|---|
| Max. spanning contacten | 230 V |
|---|
| Contactvergrendeling | nee |
|---|
| Max. contactbelasting | 15 A |
|---|
| Differentie tussen schakelstappen | - K |
|---|
| Differentiewaarde | - K |
|---|
| Differentie verstelbaar | nee |
|---|
| Aantal schakelstappen | 1 |
|---|
| Insteeklengte opnemer | 110 mm |
|---|
| Insteekdiameter opnemer | 9.5 mm |
|---|
| Met dompelbuis | nee |
|---|