| Titel | VORSTTHERMOSTAAT QAF81.3 |
| Artikelnummer | A8210083 |
| Fabrikantnummer | 8210083 |
| EAN code | 07612914049254 |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Breedte | 106 mm |
| Hoogte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Meetbereik | -5-15 °C |
| Met contact | nee |
| Explosieveilig | nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Lengte capillair | 3 m |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Contactvergrendeling | nee |