| Titel | VORSTTHERMOSTAAT QAF81.6M |
| Artikelnummer | A8210087 |
| Fabrikantnummer | 8210087 |
| EAN code | 07612914049230 |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Breedte | 106 mm |
| Hoogte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Meetbereik | -5-15 °C |
| Met contact | ja |
| Explosieveilig | nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Lengte capillair | 6 m |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Contactvergrendeling | ja |