| Merk | Wilo |
| Titel | COMPENSATOR R21/2X400 VA |
| Artikelnummer | A8406955 |
| Fabrikantnummer | 8406955 |
| EAN code | 04016322526858 |
| Merk | WILO |
|---|---|
| Breedte | 127 mm |
| Hoogte | 127 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Slang |
| Lengte | 400 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Toebehoren | ja |
| Onderdeel | nee |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Nom. diameter pompzijde | 2 1/2" (65) |
| Nom. diameter aansluitleiding | 2 1/2" (65) |
| Buitendiameter aansluitleiding (mm) | 57 |