Danfoss AVP drukv.regelaar Dn32 kvs=10 0
| Merk |
Danfoss |
| Titel |
AVP drukv.regelaar Dn32 kvs=10 0 |
| Artikelnummer |
A3254427 |
| Fabrikantnummer |
3254427 |
| EAN code |
05702421537473 |
| Merk | DANFOSS |
|---|
| Afsluitbaar | nee |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
|---|
| Aansluiting 1 | Buitendraad metrisch |
|---|
| Aansluiting 2 | Buitendraad metrisch |
|---|
| Materiaalkwaliteit | Brons (Rg 5) |
|---|
| Bediening | Overig |
|---|
| Druktrap klasse | PN 16 |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 2 °C |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Max. drukverschil bij 20 °C | 12 kPa |
|---|
| Max. werkdruk | 16 bar |
|---|
| Standaanwijzing | ja |
|---|
| Meetaansluiting | Geen |
|---|
| Met impulsleiding | ja |
|---|
| Membraangestuurd | ja |
|---|
| Instelbaar drukverschil | ja |
|---|
| Met isolatie | nee |
|---|
| Met koppeling aansluiting 2 | ja |
|---|
| Met volumestroombegrenzer | nee |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 2-150 °C |
|---|
| | 15 drukv.regelaar kvs=4 003H | 20 drukv.regelaar kvs=6,3 00 | 25 drukv.regelaar kvs=8 003H | 25 drukv.regelaar kvs=8,0 00 | drukv.regelaar Dn15 kvs=4 0, | drukv.regelaar Dn32 kvs=10 0 |
|---|
| Materiaal behuizing | Brons | Brons | Brons | Brons | Brons | Gietijzer |
|---|
| Instelbereik | 5-50 kPa | 5-50 kPa | 5-50 kPa | 20-100 kPa | 20-100 kPa | 5-50 kPa |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 150 °C | 150 °C | 150 °C | 150 °C | 150 °C | 200 °C |
|---|
| Druktrap klasse flens | Overig | Overig | PN 16 | Overig | Overig | Overig |
|---|
| Kvs-waarde | 4 m³/h | 6.3 m³/h | 8 m³/h | 8 m³/h | 4 m³/h | 10 m³/h |
|---|
| Nom. diameter | DN 15 | DN 20 | DN 25 | DN 25 | DN 15 | DN 32 |
|---|