Panflex VP Super Iso Am2 O125 3m 309.125
| Titel |
Panflex VP Super Iso Am2 O125 3m 309.125 |
| Artikelnummer |
A1186148 |
| Fabrikantnummer |
1186148 |
| EAN code |
08718552302061 |
| Merk | Panflex |
|---|
| Soort isolatiemateriaal | Glaswol (MW) |
|---|
| Isolatiedikte | 25 mm |
|---|
| Met inlage | ja |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -25 °C |
|---|
| Materiaal buitenslang | Aluminiumlaminaat |
|---|
| Materiaal spiraal | Staal |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | -35-100 °C |
|---|
| | O125 3m 309.125 | O180 15m 309.18 | O200 rol a 10 m |
|---|
| Binnendiameter | 131 mm | 187 mm | 207 mm |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 95 °C | 95 °C | 100 °C |
|---|
| Materiaal binnenslang | PA PVC coating | PA PVC coating | Polyester PVC coating |
|---|
| Buigradius | 250 mm | 360 mm | 300 mm |
|---|
| Nom. diameter | DN 125 | DN 180 | DN 200 |
|---|
| Inwendige binnendiameter | 130 mm | 185 mm | 207 mm |
|---|
| Buitenslang met spiraal | ja | ja | nee |
|---|