Panflex WTW spec.slang O200 1,5m 309.200
| Titel |
Panflex WTW spec.slang O200 1,5m 309.200 |
| Artikelnummer |
A1186162 |
| Fabrikantnummer |
1186162 |
| EAN code |
08718552302320 |
| Merk | Panflex |
|---|
| Binnendiameter | 207 mm |
|---|
| Soort isolatiemateriaal | Glaswol (MW) |
|---|
| Isolatiedikte | 25 mm |
|---|
| Met inlage | ja |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 95 °C |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -25 °C |
|---|
| Materiaal binnenslang | PA PVC coating |
|---|
| Materiaal buitenslang | Aluminiumlaminaat |
|---|
| Materiaal spiraal | Staal |
|---|
| Buigradius | 400 mm |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | -35-100 °C |
|---|
| Nom. diameter | DN 200 |
|---|
| Inwendige binnendiameter | 205 mm |
|---|
| Buitenslang met spiraal | ja |
|---|