Vaillant Warmtepompboiler Remeha Azorra Ace 250 Hybride (HK403) 7785412
| Merk |
Vaillant |
| Titel |
Warmtepompboiler Remeha Azorra Ace 250 Hybride (HK403) 7785412 |
| Artikelnummer |
A1400132 |
| Fabrikantnummer |
7785412 |
| EAN code |
03661238792968 |
| Merk | Remeha |
|---|
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
|---|
| Breedte | 705 mm |
|---|
| Diepte | 705 mm |
|---|
| Opgenomen vermogen | 0.68 kW |
|---|
| Materiaal reservoir | Staal geëmailleerd |
|---|
| Wateraansluiting | 3/4" |
|---|
| Ingangsvermogen aanvullende verwarming | 1.8 kW |
|---|
| Geschikt voor wandmontage | nee |
|---|
| Bedrijfsdruk (waterzijdig) | 1.5 bar |
|---|
| Solar-integratie | nee |
|---|
| Max. watertemperatuur | 75 °C |
|---|
| Met luchtkanaalaansluiting | ja |
|---|
| Warmtebron | Ruimtelucht of buitenlucht |
|---|
| Aansluitspanning | 230 V |
|---|
| Zelflerend | nee |
|---|
| Met IFTTT ondersteuning | nee |
|---|
| Verstelbare lucht uitblaas | ja |
|---|
| Type thermostaat | Elektronisch |
|---|
| Koudemiddelinhoud | 0.15 kg |
|---|
| Verwarmingselement met speksteen huls | nee |
|---|
| Anode beveiliging | Titanium |
|---|
| Compatible met Apple HomeKit | nee |
|---|
| Compatible met Google Assistant | nee |
|---|
| Compatible met Amazon Alexa | nee |
|---|
| Energie efficiëntieklasse (7 °C) | A+ |
|---|
| Global warming potential (GWP) | 3 |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (812/2013/EU) | A+ |
|---|
| Drie fase uitvoering | nee |
|---|
| Aansluiting tapwater | 3/4" |
|---|
| Met digitaal display | ja |
|---|
| Type koudemiddel | R290 |
|---|
| Geschikt voor vloermontage | ja |
|---|
| Luchttemperatuur | -7-42 °C |
|---|
| | 200 (HK400) 7785409 | 250 Hybride (HK403) 7785412 |
|---|
| Hoogte | 1528 mm | 1760 mm |
|---|
| Gewicht | 88 kg | 113 kg |
|---|
| Capaciteitsprofiel | L | XL |
|---|
| Nom. opgenomen vermogen warmtepomp volgens EN 16147 (7°C) | 1.35 kW | 1.3 kW |
|---|
| Nom. opgenomen vermogen warmtepomp volgens EN 16147 (20°C) | 1.58 kW | 1.38 kW |
|---|
| Vermogen standby-periode volgens EN 16147 | 0.023 kW | 0.03 kW |
|---|
| Energie efficiëntieklasse (20 °C) | A++ | A+ |
|---|
| Model | | Monobloc |
|---|
| Met verwarmingsaansluiting | | ja |
|---|