Vaillant VWF 58/4 flexoCOMPACT Exclusive
| Merk |
Vaillant |
| Titel |
VWF 58/4 flexoCOMPACT Exclusive |
| Artikelnummer |
A1120215 |
| Fabrikantnummer |
1120215 |
| EAN code |
04024074738689 |
| Merk | VAILLANT |
|---|
| Breedte | 595 mm |
|---|
| Cascadeerbaar | ja |
|---|
| Bediening op afstand mogelijk | ja |
|---|
| Aansluitspanning | 400 V |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP10 |
|---|
| Max. verwarmingsaanvoertemperatuur | 75 °C |
|---|
| Data-overdracht via USB | nee |
|---|
| Global warming potential (GWP) | 2088 |
|---|
| Zwembadregeling | nee |
|---|
| Geschikt voor zwembadwaterverwarming | ja |
|---|
| Geschikt voor koeling | ja |
|---|
| Met elektrisch verwarmingselement | ja |
|---|
| Type koudemiddel | R410A |
|---|
| Afzekering (traag) | 25 A |
|---|
| Geschikt voor open bron (grondwater) | ja |
|---|
| Geschikt voor gesloten bron (bodemcollector) | ja |
|---|
| Koeling geïntegreerd | ja |
|---|
| Vermogen elektrisch verwarmingselement | 1.5-9 kW |
|---|
| Bedrijfstemperatuur bron | -10-20 °C |
|---|
| Max. werkdruk bronsysteem | 3 bar |
|---|
| Max. werkdruk afgiftesysteem | 3 bar |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting bronsysteem | 35 mm |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting afgiftesysteem | 35 mm |
|---|
| | 117/4 flexoTHERM Exclusive | 118/4 flexoCOMP. Exclusive | 157/4 flexoTHERM Exclusive | 197/4 flexoTHERM Exclusive | 57/4 flexoTHERM exclusive 0 | 58/4 flexoCOMPACT Exclusive | 87/4 flexoTHERM Exclusive s | 88/4 flexoCOMPACT Exclusive |
|---|
| Hoogte | 1183 mm | 1868 mm | 1183 mm | 1183 mm | 1183 mm | 1868 mm | 1183 mm | 1868 mm |
|---|
| Diepte | 600 mm | 720 mm | 600 mm | 600 mm | 600 mm | 720 mm | 600 mm | 720 mm |
|---|
| Gewicht | 168 kg | 234 kg | 176 kg | 178 kg | 145 kg | 212 kg | 160 kg | 227 kg |
|---|
| Hoeveelheid koudemiddel | 2.5 kg | 2.5 kg | 3.05 kg | 3.95 kg | 1.5 kg | 1.5 kg | 2.4 kg | 2.4 kg |
|---|
| Koelvermogen | 0-12.1 kW | 0-12.1 kW | 0-15.8 kW | 0-22.3 kW | 0-6.6 kW | 0-6.6 kW | 0-8.6 kW | 0-8.6 kW |
|---|
| SEER laagtemperatuur toepassing (35°C) bij gemiddelde omstandigheden | 212 | 212 | 208 | 195 | 199 | 199 | 214 | 214 |
|---|
| SEER laagtemperatuur toepassing (35°C) bij koudere omstandigheden | 219 | 219 | 214 | 200 | 206 | 206 | 220 | 220 |
|---|
| SEER laagtemperatuur toepassing (35°C) bij warmere omstandigheden | 215 | 215 | 210 | 197 | 202 | 200 | 216 | 216 |
|---|
| SEER middentemperatuur toepassing (55°C) bij gemiddelde omstandigheden | 149 | 149 | 150 | 147 | 140 | 140 | 153 | 153 |
|---|
| SEER middentemperatuur toepassing (55°C) bij koudere omstandigheden | 153 | 153 | 153 | 150 | 143 | 143 | 157 | 157 |
|---|
| SEER middentemperatuur toepassing (55°C) bij warmere omstandigheden | 150 | 150 | 151 | 148 | 140 | 140 | 154 | 154 |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming | A++ | A++ | A+++ | A++ | A++ | A++ | A+++ | A+++ |
|---|
| Koudemiddelinhoud | 2.5 kg | 2.5 kg | 3.05 kg | 3.95 kg | 1.5 kg | 1.5 kg | 2.4 kg | 2.4 kg |
|---|
| Type warmwaterbereiding | Overig | Spiraalbuiswarmtewisselaar | | | | Spiraalbuiswarmtewisselaar | | Spiraalbuiswarmtewisselaar |
|---|
| Materiaal warmwaterbereider | Overig | Roestvaststaal (RVS) | | | | Roestvaststaal (RVS) | | Roestvaststaal (RVS) |
|---|
| Geschikt voor warm tapwater | ja | ja | nee | nee | ja | ja | ja | ja |
|---|
| Warm tapwatervoorziening geïntegreerd | nee | ja | nee | nee | nee | ja | nee | ja |
|---|
| Verwarmingsvermogen bij 0/35°C (B0/W35) volgens EN 14511 | 11.2 kW | 11.2 kW | 14.5 kW | 19.7 kW | 5.3 kW | 5.3 kW | 8.9 kW | 8.9 kW |
|---|
| COP bij 0/35°C (B0/W35) volgens EN 14511 | 5 | 5 | 4.9 | 4.7 | 4.7 | 4.7 | 5.1 | 5.1 |
|---|
| Geluidsvermogen (Lwa) volgens EN 12102 bij 0/35°C | 47 dB(A) | 47 dB(A) | 48 dB(A) | 48 dB(A) | 41 dB(A) | 41 dB(A) | 50 dB(A) | 50 dB(A) |
|---|
| Nom. debiet afgiftesysteem | 0.53 l/s | 0.53 l/s | 0.68 l/s | 0.92 l/s | 0.26 l/s | 0.26 l/s | 0.43 l/s | 0.43 l/s |
|---|
| Tankvolume | | 180 l | | | | 180 l | | 180 l |
|---|
| Data-overdracht via busverbinding | | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ja |
|---|
| Energie-efficiëntie van waterverwarming (Nwh) | | 109 % | | | | 115 % | | 107 % |
|---|
| Capaciteitsprofiel | | XL | | | | XL | | XL |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse waterverwarming | | A | | | | A | | A |
|---|
| Verwarmingsvermogen bij 10/35°C (W10/W35) volgens EN 14511 | | 0-13.68 kW | | | | 0-6.57 kW | | 0-10.5 kW |
|---|
| Water inhoud cv-water | | 175 l | | | | 175 l | | 174 l |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse waterverwarming (811/2013/EU) | | A | | | | A | | A |
|---|
| ηs, h (toepassing bij lage temp. (35 °C) bij gemiddelde omstandigheden) | | 201 % | 196 % | 187 % | 176 % | 184 % | | 202 % |
|---|
| ηs, h (toepassing bij lage temp. (35 °C) bij koudere omstandigheden) | | 206 % | 200 % | 191 % | 180 % | 188 % | | 207 % |
|---|
| ηs, h (toepassing bij lage temp. (35 °C) bij warmere omstandigheden) | | 204 % | 198 % | 189 % | 178 % | 186 % | | 205 % |
|---|
| ηs, h (toepassing bij gemiddelde temp. (55 °C) bij gemiddelde omstandigheden) | | 142 % | 143 % | 142 % | 128 % | 131 % | | 147 % |
|---|
| ηs, h (toepassing bij gemiddelde temp. (55 °C) bij koudere omstandigheden) | | 145 % | 145 % | 144 % | 131 % | 134 % | | 149 % |
|---|
| ηs, h (toepassing bij gemiddelde temp. (55 °C) bij warmere omstandigheden) | | 144 % | 144 % | 143 % | 129 % | 132 % | | 148 % |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (35 °C) bij gemiddelde omstandigheden | | A+++ | A+++ | A+++ | A+++ | A+++ | | A+++ |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (35 °C) bij koudere omstandigheden | | A+++ | A+++ | A+++ | A+++ | A+++ | | A+++ |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (35 °C) bij warmere omstandigheden | | A+++ | A+++ | A+++ | A+++ | A+++ | | A+++ |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (55 °C) bij gemiddelde omstandigheden | | A++ | A++ | A++ | A++ | A++ | | A++ |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (55 °C) bij koudere omstandigheden | | A++ | A++ | A++ | A++ | A++ | | A++ |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (55 °C) bij warmere omstandigheden | | A++ | A++ | A++ | A++ | A++ | | A++ |
|---|
| Uitwendige buisdiameter tapwater | | 22 mm | | | | 22 mm | | 22 mm |
|---|
| Max. druk warm tapwater | | 10 bar | | | | 10 bar | | 10 bar |
|---|
| Waterinhoud warm tapwater | | 175 l | | | | 175 l | | 175 l |
|---|
| Data-overdracht via internet | | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ja |
|---|
| Nom. diameter warm tapwater | | | | | | 3/4" (20) | | 3/4" (20) |
|---|
| COP bij 10/35°C (W10/W35) volgens EN 14511 | | | | | | 5.42 | | 5.68 |
|---|
| Nom. diameter bronsysteem | | | | | | 1 1/2" (40) | | 1 1/2" (40) |
|---|
| Nom. diameter afgiftesysteem | | | | | | 1 1/2" (40) | | 1 1/2" (40) |
|---|
| Nom. diameter koud tapwater | | | | | | 3/4" (20) | | 3/4" (20) |
|---|
| Nom. debiet bronsysteem | | | | | | 0.36 l/s | | 0.64 l/s |
|---|