| Titel | Ventilatorconvector LUCCA VNT6000 588x1094 F23 Sparkl.grijs DRL |
| Artikelnummer | AV976864 |
| Fabrikantnummer | 7401705 |
| EAN code | 08719577643047 |
| Merk | DRL |
|---|---|
| Hoogte | 588 mm |
| Diepte | 135 mm |
| Bouwwijze | Wandopbouw |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Met filter | ja |
| Met aftapper | ja |
| Met ontluchter | ja |
| Met rooster | ja |
| Met poten | nee |
| Materiaal rooster | Overig |
| Met verse lucht aansluiting | nee |
| Met standenschakelaar | ja |
| Frontuitblaas | nee |
| Oppervlaktebescherming rooster | Gelakt |
| Geschikt voor verwarming | ja |
| Geschikt voor koeling | ja |
| Met gescheiden batterijen | nee |
| Met elektrisch verwarmingselement | nee |
| Met lekbak | ja |
| Met ingebouwde standenregelaar | ja |
| Inbouwdiepte instelbaar | nee |
| VNT2000 588x694 F04 grafietgrijs L DRL | VNT2000 588x694 F23 Sparkl.grijs L DRL | VNT2000 588x694 F25 kwarts stof L DRL | VNT2000 588x694 F31 corten bruin L DRL | VNT2000 588x694 F33 Emeral zand L DRL | VNT2000 588x694 F38 zandsteen L DRL | VNT2000 588x694 RAL9016 links DRL | VNT2000 588x694 RAL9016 rechts DRL | VNT4000 588x894 F04 grafietgrijs L DRL | VNT4000 588x894 F23 Sparkl.grijs L DRL | VNT4000 588x894 F25 kwarts stof L DRL | VNT4000 588x894 F31 corten bruin L DRL | VNT4000 588x894 F33 Emeral zand L DRL | VNT4000 588x894 F38 zandsteen L DRL | VNT4000 588x894 RAL9016 links DRL | VNT4000 588x894 RAL9016 rechts DRL | VNT6000 588x1094 F04 grafietgrijs DRL | VNT6000 588x1094 F23 Sparkl.grijs DRL | VNT6000 588x1094 F25 kwarts stof L DRL | VNT6000 588x1094 F31 cortenbruin L DRL | VNT6000 588x1094 F33 Emeral zand L DRL | VNT6000 588x1094 F38 zandsteen L DRL | VNT6000 588x1094 RAL9016 links DRL | VNT6000 588x1094 RAL9016 rechts DRL | VNT8000 588x1294 F04 grafietgrijs DRL | VNT8000 588x1294 F23 Sparkl.grijs DRL | VNT8000 588x1294 F25 kwarts stof L DRL | VNT8000 588x1294 F31 cortenbruin L DRL | VNT8000 588x1294 F33 Emeral zand L DRL | VNT8000 588x1294 F38 zandsteen L DRL | VNT8000 588x1294 RAL9016 links DRL | VNT8000 588x1294 RAL9016 rechts DRL | |
| Kleur | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Wit | Wit | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Wit | Wit | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Wit | Wit | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Wit | Wit |
| Breedte | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm |
| Lengte | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 694 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 894 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1094 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm | 1294 mm |
| Koelvermogen 25°C 7/12 voelbaar hoog | 748 W | 748 W | 748 W | 748 W | 748 W | 748 W | 748 W | 748 W | 1496 W | 1496 W | 1496 W | 1496 W | 1496 W | 1496 W | 1496 W | 1496 W | 2154 W | 2154 W | 2154 W | 2154 W | 2154 W | 2154 W | 2154 W | 2154 W | 3120 W | 3120 W | 3120 W | 3120 W | 3120 W | 3120 W | 3120 W | 3120 W |
| Koelvermogen 25ºC 7/12 voelbaar laag | 574 W | 574 W | 574 W | 574 W | 574 W | 574 W | 574 W | 574 W | 1148 W | 1148 W | 1148 W | 1148 W | 1148 W | 1148 W | 1148 W | 1148 W | 1834 W | 1834 W | 1834 W | 1834 W | 1834 W | 1834 W | 1834 W | 1834 W | 2536 W | 2536 W | 2536 W | 2536 W | 2536 W | 2536 W | 2536 W | 2536 W |
| Wateraansluitingen links | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ja | nee | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ja | nee | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ja | nee | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ja | nee |
| Kleur rooster | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Wit | Wit | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Wit | Wit | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Wit | Wit | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | Wit | Wit |
| Warmteafgifte 20°C 75/60 hoog | 994 W | 994 W | 994 W | 994 W | 994 W | 994 W | 994 W | 994 W | 1987 W | 1987 W | 1987 W | 1987 W | 1987 W | 1987 W | 1987 W | 1987 W | 2836 W | 2836 W | 2836 W | 2836 W | 2836 W | 2836 W | 2836 W | 2836 W | 4227 W | 4227 W | 4227 W | 4227 W | 4227 W | 4227 W | 4227 W | 4227 W |
| Warmteafgifte 20°C 75/60 midden | 936 W | 936 W | 936 W | 936 W | 936 W | 936 W | 936 W | 936 W | 1871 W | 1871 W | 1871 W | 1871 W | 1871 W | 1871 W | 1871 W | 1871 W | 2678 W | 2678 W | 2678 W | 2678 W | 2678 W | 2678 W | 2678 W | 2678 W | 3667 W | 3667 W | 3667 W | 3667 W | 3667 W | 3667 W | 3667 W | 3667 W |
| Warmteafgifte 20°C 75/60 laag | 692 W | 692 W | 692 W | 692 W | 692 W | 692 W | 692 W | 692 W | 1384 W | 1384 W | 1384 W | 1384 W | 1384 W | 1384 W | 1384 W | 1384 W | 2036 W | 2036 W | 2036 W | 2036 W | 2036 W | 2036 W | 2036 W | 2036 W | 2822 W | 2822 W | 2822 W | 2822 W | 2822 W | 2822 W | 2822 W | 2822 W |
| Luchthoeveelheid hoog | 160 m³/h | 160 m³/h | 160 m³/h | 160 m³/h | 160 m³/h | 160 m³/h | 160 m³/h | 160 m³/h | 320 m³/h | 320 m³/h | 320 m³/h | 320 m³/h | 320 m³/h | 320 m³/h | 320 m³/h | 320 m³/h | 460 m³/h | 460 m³/h | 460 m³/h | 460 m³/h | 460 m³/h | 460 m³/h | 460 m³/h | 460 m³/h | 580 m³/h | 580 m³/h | 580 m³/h | 580 m³/h | 580 m³/h | 580 m³/h | 580 m³/h | 580 m³/h |
| Luchthoeveelheid laag | 50 m³/h | 50 m³/h | 50 m³/h | 50 m³/h | 50 m³/h | 50 m³/h | 50 m³/h | 50 m³/h | 150 m³/h | 150 m³/h | 150 m³/h | 150 m³/h | 150 m³/h | 150 m³/h | 150 m³/h | 150 m³/h | 200 m³/h | 200 m³/h | 200 m³/h | 200 m³/h | 200 m³/h | 200 m³/h | 200 m³/h | 200 m³/h | 300 m³/h | 300 m³/h | 300 m³/h | 300 m³/h | 300 m³/h | 300 m³/h | 300 m³/h | 300 m³/h |
| Geluidsdrukniveau hoog | 39 dB(A) | 39 dB(A) | 39 dB(A) | 39 dB(A) | 39 dB(A) | 39 dB(A) | 39 dB(A) | 39 dB(A) | 40 dB(A) | 40 dB(A) | 40 dB(A) | 40 dB(A) | 40 dB(A) | 40 dB(A) | 40 dB(A) | 40 dB(A) | 42 dB(A) | 42 dB(A) | 42 dB(A) | 42 dB(A) | 42 dB(A) | 42 dB(A) | 42 dB(A) | 42 dB(A) | 42.1 dB(A) | 42.1 dB(A) | 42.1 dB(A) | 42.1 dB(A) | 42.1 dB(A) | 42.1 dB(A) | 42.1 dB(A) | 42.1 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau laag | 19.8 dB(A) | 19.8 dB(A) | 19.8 dB(A) | 19.8 dB(A) | 19.8 dB(A) | 19.8 dB(A) | 19.8 dB(A) | 19.8 dB(A) | 18.3 dB(A) | 18.3 dB(A) | 18.3 dB(A) | 18.3 dB(A) | 18.3 dB(A) | 18.3 dB(A) | 18.3 dB(A) | 18.3 dB(A) | 19.1 dB(A) | 19.1 dB(A) | 19.1 dB(A) | 19.1 dB(A) | 19.1 dB(A) | 19.1 dB(A) | 19.1 dB(A) | 19.1 dB(A) | 21 dB(A) | 21 dB(A) | 21 dB(A) | 21 dB(A) | 21 dB(A) | 21 dB(A) | 21 dB(A) | 21 dB(A) |
| RAL-nummer | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | ||||||||||||||||||||||||
| RAL-nummer rooster | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | 9016 | ||||||||||||||||||||||||
| Standaard kleur | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ja | ||||||||||||||||||||||||
| Glansgraad | Glanzend | Glanzend | Glanzend | Glanzend | Glanzend | Glanzend | Glanzend | Glanzend |