VIP 350 / 440 hoogte/ 17 elementen DRL
| Titel |
VIP 350 / 440 hoogte/ 17 elementen DRL |
| Artikelnummer |
AV444417 |
| Fabrikantnummer |
0DV6558 |
| EAN code |
08719577501941 |
| Merk | DRL |
|---|
| Montagewijze | Op wand |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Hoogte | 440 mm |
|---|
| Diepte | 95 mm |
|---|
| RAL-nummer | 9010 |
|---|
| Materiaal | Overig |
|---|
| Met bevestigingsmateriaal | nee |
|---|
| Aantal standaard aansluitingen | 4 |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Met ontluchter | nee |
|---|
| Max. werkdruk | 16 bar |
|---|
| Draadaansluiting | Binnendraad |
|---|
| Draadmaat (inch) | Overig |
|---|
| N-exponent | 1.32 |
|---|
| Met thermostatisch ventiel geïntegreerd | nee |
|---|
| Met blindstoppen | nee |
|---|
| Met consoles | nee |
|---|
| | 15 elementen DRL | 17 elementen DRL | 19 elementen DRL | 21 elementen DRL | 23 elementen DRL | 25 elementen DRL | 27 elementen DRL | 29 elementen DRL | 31 elementen DRL | 33 elementen DRL | 35 elementen DRL | 37 elementen DRL |
|---|
| Lengte | 1224 mm | 1384 mm | 1544 mm | 1704 mm | 1864 mm | 2024 mm | 2184 mm | 2344 mm | 2504 mm | 2664 mm | 2824 mm | 2984 mm |
|---|
| Aantal elementen | 15 | 17 | 19 | 21 | 23 | 25 | 27 | 29 | 31 | 33 | 35 | 37 |
|---|
| Waterinhoud | 5.25 l | 5.95 l | 6.65 l | 7.35 l | 8.05 l | 8.75 l | 9.45 l | 10.15 l | 10.85 l | 11.55 l | 12.25 l | 12.95 l |
|---|
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 75/65 | 1455 W | 1649 W | 1843 W | 2037 W | 2231 W | 2425 W | 2619 W | 2813 W | 3007 W | 3201 W | 3395 W | 3589 W |
|---|