VIP 600 / 690 hoogte/ 23 elementen DRL
| Titel |
VIP 600 / 690 hoogte/ 23 elementen DRL |
| Artikelnummer |
AV444338 |
| Fabrikantnummer |
0DV6610 |
| EAN code |
08719577502726 |
| Merk | DRL |
|---|
| Montagewijze | Op wand |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Hoogte | 690 mm |
|---|
| Diepte | 95 mm |
|---|
| RAL-nummer | 9010 |
|---|
| Materiaal | Overig |
|---|
| Met bevestigingsmateriaal | nee |
|---|
| Aantal standaard aansluitingen | 4 |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Met ontluchter | nee |
|---|
| Max. werkdruk | 16 bar |
|---|
| Draadaansluiting | Binnendraad |
|---|
| Draadmaat (inch) | Overig |
|---|
| N-exponent | 1.32 |
|---|
| Met thermostatisch ventiel geïntegreerd | nee |
|---|
| Met blindstoppen | nee |
|---|
| Met consoles | nee |
|---|
| | 15 elementen DRL | 17 elementen DRL | 19 elementen DRL | 21 elementen DRL | 23 elementen DRL | 25 elementen DRL | 27 elementen DRL | 29 elementen DRL | 31 elementen DRL | 33 elementen DRL | 35 elementen DRL | 37 elementen DRL |
|---|
| Lengte | 1224 mm | 1384 mm | 1544 mm | 1704 mm | 1864 mm | 2024 mm | 2184 mm | 2344 mm | 2504 mm | 2664 mm | 2824 mm | 2984 mm |
|---|
| Aantal elementen | 15 | 17 | 19 | 21 | 23 | 25 | 27 | 29 | 31 | 33 | 35 | 37 |
|---|
| Waterinhoud | 7.35 l | 8.33 l | 9.31 l | 10.29 l | 11.27 l | 12.25 l | 13.23 l | 14.21 l | 15.19 l | 16.17 l | 17.15 l | 18.13 l |
|---|
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 75/65 | 2145 W | 2431 W | 2717 W | 3003 W | 3289 W | 3575 W | 3861 W | 4147 W | 4433 W | 4719 W | 5005 W | 5291 W |
|---|