VIP 700 / 790 hoogte/ 33 elementen DRL
| Titel |
VIP 700 / 790 hoogte/ 33 elementen DRL |
| Artikelnummer |
AV444197 |
| Fabrikantnummer |
0DV6644 |
| EAN code |
08719577503181 |
| Merk | DRL |
|---|
| Montagewijze | Op wand |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Hoogte | 790 mm |
|---|
| Diepte | 95 mm |
|---|
| RAL-nummer | 9010 |
|---|
| Materiaal | Overig |
|---|
| Met bevestigingsmateriaal | nee |
|---|
| Aantal standaard aansluitingen | 4 |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Met ontluchter | nee |
|---|
| Max. werkdruk | 16 bar |
|---|
| Draadaansluiting | Binnendraad |
|---|
| Draadmaat (inch) | Overig |
|---|
| N-exponent | 1.32 |
|---|
| Met thermostatisch ventiel geïntegreerd | nee |
|---|
| Met blindstoppen | nee |
|---|
| Met consoles | nee |
|---|
| | 15 elementen DRL | 17 elementen DRL | 19 elementen DRL | 21 elementen DRL | 23 elementen DRL | 25 elementen DRL | 27 elementen DRL | 29 elementen DRL | 31 elementen DRL | 33 elementen DRL | 35 elementen DRL | 37 elementen DRL | 38 elementen DRL |
|---|
| Lengte | 1224 mm | 1384 mm | 1544 mm | 1704 mm | 1864 mm | 2024 mm | 2184 mm | 2344 mm | 2504 mm | 2664 mm | 2824 mm | 2984 mm | 3064 mm |
|---|
| Aantal elementen | 15 | 17 | 19 | 21 | 23 | 25 | 27 | 29 | 31 | 33 | 35 | 37 | 38 |
|---|
| Waterinhoud | 7.95 l | 9.01 l | 10.07 l | 11.13 l | 12.19 l | 13.25 l | 14.31 l | 15.37 l | 16.43 l | 17.49 l | 18.55 l | 19.61 l | 20.14 l |
|---|
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 75/65 | 2430 W | 2754 W | 3078 W | 3402 W | 3726 W | 4050 W | 4374 W | 4698 W | 5022 W | 5346 W | 5670 W | 5994 W | 6156 W |
|---|