VIP 800 / 890 hoogte/ 31 elementen DRL
| Titel |
VIP 800 / 890 hoogte/ 31 elementen DRL |
| Artikelnummer |
AV444347 |
| Fabrikantnummer |
0DV6666 |
| EAN code |
08719577503525 |
| Merk | DRL |
|---|
| Montagewijze | Op wand |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Hoogte | 890 mm |
|---|
| Diepte | 95 mm |
|---|
| RAL-nummer | 9010 |
|---|
| Materiaal | Overig |
|---|
| Met bevestigingsmateriaal | nee |
|---|
| Aantal standaard aansluitingen | 4 |
|---|
| Met aftapper | nee |
|---|
| Met ontluchter | nee |
|---|
| Max. werkdruk | 16 bar |
|---|
| Draadaansluiting | Binnendraad |
|---|
| Draadmaat (inch) | Overig |
|---|
| N-exponent | 1.32 |
|---|
| Met thermostatisch ventiel geïntegreerd | nee |
|---|
| Met blindstoppen | nee |
|---|
| Met consoles | nee |
|---|
| | 15 elementen DRL | 17 elementen DRL | 19 elementen DRL | 21 elementen DRL | 23 elementen DRL | 25 elementen DRL | 27 elementen DRL | 29 elementen DRL | 31 elementen DRL | 33 elementen DRL | 34 elementen DRL | 35 elementen DRL | 36 elementen DRL | 37 elementen DRL | 38 elementen DRL |
|---|
| Lengte | 1224 mm | 1384 mm | 1544 mm | 1704 mm | 1864 mm | 2024 mm | 2184 mm | 2344 mm | 2504 mm | 2664 mm | 2744 mm | 2824 mm | 2904 mm | 2984 mm | 3064 mm |
|---|
| Aantal elementen | 15 | 17 | 19 | 21 | 23 | 25 | 27 | 29 | 31 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |
|---|
| Waterinhoud | 8.85 l | 10.03 l | 11.21 l | 12.39 l | 13.57 l | 14.75 l | 15.93 l | 17.11 l | 18.29 l | 19.47 l | 20.06 l | 20.65 l | 21.24 l | 21.83 l | 22.42 l |
|---|
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 75/65 | 2715 W | 3077 W | 3439 W | 3801 W | 4163 W | 4525 W | 4887 W | 5249 W | 5611 W | 5973 W | 6154 W | 6335 W | 6516 W | 6697 W | 6878 W |
|---|
| Diepte vanaf wand tot voorzijde | | | | | | | | | | 116-121 mm | 116-121 mm | 116-121 mm | 116-121 mm | 116-121 mm | 116-121 mm |
|---|