WANDCONTACTDOOS 1VOUD INB RA
| Titel |
WANDCONTACTDOOS 1VOUD INB RA |
| Artikelnummer |
A8600383 |
| Fabrikantnummer |
8600383 |
| EAN code |
04010105790825 |
| Merk | PEHA |
|---|
| Nom. stroom | 16 A |
|---|
| Nom. spanning | 250 V |
|---|
| Halogeenvrij | ja |
|---|
| Aantal eenheden | 1 |
|---|
| Afsluitbaar | nee |
|---|
| Met klapdeksel | nee |
|---|
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
|---|
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | nee |
|---|
| Frequentie | 50-60 Hz |
|---|
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | nee |
|---|
| Uitwerpmechanisme | nee |
|---|
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
|---|
| Uitschakelbaar | nee |
|---|
| Stekkerstand gedraaid | nee |
|---|
| Overspanningsbeveiliging | nee |
|---|
| Foutstroombeveiliging | nee |
|---|
| Materiaal | Kunststof |
|---|
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
|---|
| Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE) | nee |
|---|
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
|---|
| Transparant | nee |
|---|
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
|---|
| Met glaszekering | nee |
|---|
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
|---|
| Met functieverlichting | nee |
|---|
| Met oriëntatieverlichting | nee |
|---|
| | INB RA | OPB |
|---|
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) | Opbouw |
|---|
| Kleur | Crèmewit (elektrowit) | Wit |
|---|
| Model | Randaarde (type F) | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
|---|
| Uitvoeringsvorm afdekking | Centraalplaat | Complete behuizing |
|---|
| Aansluitwijze | Steekklem | Schroefklem |
|---|
| Speciale voeding | Geen speciale voeding | Geen |
|---|
| Opdruk/indicatie | Zonder opdruk | Geen |
|---|
| Samenstelling | | Basiselement met bovendeel behuizing |
|---|
| Met signaallamp | | nee |
|---|
| Aantal contactdozen | | 1 |
|---|
| Aantal fasen | | 1 |
|---|
| Met aan/uitschakelaar | | nee |
|---|
| Geïsoleerde montage | | nee |
|---|
| Montagerichting | | Horizontaal |
|---|
| Slagvastheid | | IK01 |
|---|
| Meeschakelende nul | | nee |
|---|
| Met doorlusvoorziening | | nee |
|---|
| Schakelmateriaalbreedte | | 70 mm |
|---|
| Schakelmateriaalhoogte | | 70 mm |
|---|
| Schakelmateriaaldiepte | | 35 mm |
|---|
| Met IFTTT ondersteuning | | nee |
|---|
| Min. diepte van de inbouwdoos | | 50 mm |
|---|
| Met Wi-Fi signaal repeater | | nee |
|---|
| Compatible met Apple HomeKit | | nee |
|---|
| Compatible met Google Assistant | | nee |
|---|
| Compatible met Amazon Alexa | | nee |
|---|
| Metallic | | nee |
|---|
| Kleur schakelelement | | Aluminium |
|---|
| Schakelmateriaaldiameter | | 66 mm |
|---|
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | | nee |
|---|
| Aardcontact | | Randaarde clips |
|---|
| Wandcontactdozen fasegescheiden | | nee |
|---|
| Antibacteriële behandeling | | nee |
|---|
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | | nee |
|---|
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | | Overig |
|---|
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | | nee |
|---|