Wilo STAR Z 25/2 180 230V
| Merk |
Wilo |
| Titel |
STAR Z 25/2 180 230V |
| Artikelnummer |
A8400440 |
| Fabrikantnummer |
8400440 |
| EAN code |
04016322364221 |
| Merk | WILO |
|---|
| Aantal fasen | 1 |
|---|
| Nom. spanning | 230-230 V |
|---|
| Frequentie | 50 Hz |
|---|
| Materiaal waaier / pompwiel | Polypropyleen (PP) |
|---|
| Druktrap klasse | PN 10 |
|---|
| Zelfaanzuigend | nee |
|---|
| KIWA-keur | ja |
|---|
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 2 °C |
|---|
| Druktrap klasse flens | PN 10 |
|---|
| Aansluitspanning | 1 x 230 V |
|---|
| Max. werkdruk | 10 bar |
|---|
| Dubbelpomp | nee |
|---|
| Frequentie 60 Hz | nee |
|---|
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
|---|
| Kwaliteitsklasse materiaal waaier | PP-GF |
|---|
| Druktrap flens aansluiting inlaatzijde | PN 10 |
|---|
| Druktrap flens aansluiting uitlaatzijde | PN 10 |
|---|
| | 15 84MM 230V | 15 A 140 230V | 20/1 140 230V | 25/2 180 230V | 25/6 180 220V |
|---|
| Nom. stroom | 0.05 A | 0.05 A | 0.14 A | 0.22 A | 0.43 A |
|---|
| Aansluiting | Binnendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
|---|
| Max. debiet | 0.44 m³/h | 0.4 m³/h | 1.6 m³/h | 3.56 m³/h | 5.1 m³/h |
|---|
| Max. opvoerhoogte | 1.041 m | 0.992 m | 0.962 m | 2.26 m | 5.606 m |
|---|
| Materiaalkwaliteit | Overig | Overig | Brons (Rg 5) | Brons (Rg 5) | Brons (Rg 5) |
|---|
| Motorvermogen | 4.5 W | 4.5 W | 38 W | 46 W | 35 W |
|---|
| Toerental | 3000 1/min | 3000 1/min | | | |
|---|
| Omgevingstemperatuur | 2-40 °C | 2-40 °C | 0-40 °C | 0-40 °C | 0-40 °C |
|---|
| Inbouwlengte | 84 mm | 138 mm | 140 mm | 180 mm | 180 mm |
|---|
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 | IP42 | IP44 | IP44 | IP44 |
|---|
| Nom. debiet | 0.256 m³/h | 0.221 m³/h | 1.082 m³/h | 1.94 m³/h | 1.095 m³/h |
|---|
| Energieverbruik pomp (solpump) | 5 W | 5 W | 30 W | 46 W | 99 W |
|---|
| Energieverbruik pomp standby (solstandbypump) | 3 W | 3 W | | | |
|---|
| Opgenomen motorvermogen (P1) | 0.005 kW | 0.005 kW | 0.03 kW | 0.05 kW | 0.099 kW |
|---|
| Volumestroom (BEP) | 0.256 m³/h | 0.221 m³/h | 1.029 m³/h | 1.94 m³/h | 2.501 m³/h |
|---|
| Druk bij volumestroom (BEP) | 6.904 kPa | 6.486 kPa | 5.748 kPa | 12.298 kPa | 29.803 kPa |
|---|
| Aansluitstandaard inlaatzijde | ISO 7-1 / EN 10226-1 | ISO 228-1 | ISO 228-1 | ISO 228-1 | ISO 228-1 |
|---|
| Aansluitstandaard uitlaatzijde | ISO 7-1 / EN 10226-1 | ISO 228-1 | ISO 228-1 | ISO 228-1 | ISO 228-1 |
|---|
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 95 °C | 95 °C | 65 °C | 65 °C | 65 °C |
|---|
| Lengte aansluiting 1 | 94.9 mm | 94.9 mm | 96 mm | 96 mm | 96 mm |
|---|
| Beschermingsgraad (IP-waarde) | 42 | 42 | 44 | 44 | 44 |
|---|
| Materiaal behuizing | Messing | Messing | Brons | Brons | Brons |
|---|
| Opvoerhoogte bij nom. debiet | 70.4 kPa | 66.14 kPa | 69.08 kPa | | 105.3 kPa |
|---|
| Materiaal pomphuis | Messing | Messing | Brons | Brons | Brons |
|---|
| Hoogte pomp | 95 mm | 95 mm | | | |
|---|
| Kwaliteitsklasse pomphuis | Messing ontzinkingsarm | Messing ontzinkingsarm | Brons (Rg 5) | Brons (Rg 5) | Brons (Rg 5) |
|---|
| Mediumtemperatuur (continu) | 2-95 °C | 2-95 °C | 2-65 °C | 2-65 °C | 2-65 °C |
|---|
| Nom. diameter | 1/2" (15) | 1" (25) | 1" (25) | 1" (25) | 1" (25) |
|---|
| Aansluiting inlaatzijde | Binnendraad conisch BSPT-Rc (ISO 7-1 / EN 10226-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
|---|
| Nom. diameter aansluiting inlaatzijde | Overig | 1" (25) | 1" (25) | 1 1/2" (40) | 1 1/2" (40) |
|---|
| Nom. diameter aansluiting uitlaatzijde | Overig | 1" (25) | 1" (25) | 1 1/2" (40) | 1 1/2" (40) |
|---|
| Aansluitmaat pomphuis | 1/2" | 1" | 1" | 1 1/2" | 1 1/2" |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting inlaatzijde | 15 mm | 25 mm | 25 mm | 40 mm | 40 mm |
|---|
| Uitwendige buisdiameter aansluiting uitlaatzijde | 15 mm | 25 mm | 25 mm | 40 mm | 40 mm |
|---|
| Aansluiting uitlaatzijde | Binnendraad conisch BSPT-Rc (ISO 7-1 / EN 10226-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
|---|
| Max. bedrijfsdruk | | | 10 bar | 10 bar | 10 bar |
|---|
| Met communicatie-interface CANOpen | | | nee | nee | nee |
|---|
| Met communicatie-interface PROFIBUS | | | nee | nee | nee |
|---|
| Afgegeven motorvermogen (P2) | | | 0.03 kW | 0.04 kW | 0.023 kW |
|---|
| Signaal en communicatie-interface | | | Geen | Geen | Geen |
|---|
| Met communicatie-interface LON-Works | | | nee | nee | nee |
|---|
| Met communicatie-interface KNX | | | nee | nee | nee |
|---|
| Met communicatie-interface BACnet/IP | | | nee | nee | nee |
|---|
| Met communicatie-interface BACnet MS/TP | | | nee | nee | nee |
|---|
| Met communicatie-interface LIN (Local Interconnect Network) | | | nee | nee | nee |
|---|
| Met communicatie-interface PROFINET | | | nee | nee | nee |
|---|