| Titel | Tigris K5 Eindstop 20 mm |
| Artikelnummer | A1072006 |
| Fabrikantnummer | 8765356 |
| EAN code | 04026294919336 |
| Merk | Wavin |
|---|---|
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Onbehandeld |
| Max. bedrijfsdruk bij max. medium temperatuur | 10 bar |
| Hoofdkleur fitting | Blauw |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 70 °C |
| Afgedopt | nee |
| Met pakkingen | ja |
| Gastec QA | nee |
| Met aftapper | nee |
| Met ontluchter | nee |
| Materiaal afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
| Max. werkdruk bij 20°C | 10 bar |
| Mediumtemperatuur (continu) | 0-70 °C |
| Systeemgebonden | ja |
| Materiaal aansluiting 1 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | Overig |
| DVGW-keur voor gas | nee |
| DVGW-keur voor water | ja |
| KIWA-keur | ja |
| Eindstop 16 mm | Eindstop 20 mm | Rechte Koppeling 20 mm | Verloop T-stuk 16x20x16 mm | Verloop T-stuk 25x25x20 mm | Verloopkoppeling 25x16 mm | Verloopkoppeling 32x20 mm | |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 16 mm | 20 mm | 20 mm | 16 mm | 25 mm | 25 mm | 32 mm |
| Lengte aansluiting 1 | 37 mm | 38 mm | 34 mm | 44 mm | 52 mm | 40 mm | 40 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 12 mm | 12 mm | 9 mm | 20 mm | 22 mm | 10 mm | 10 mm |
| Wanddikte aansluiting 1 | 2 mm | 2.25 mm | 2.25 mm | 2 mm | 2.5 mm | 2.5 mm | 3 mm |
| FM keur | nee | nee | |||||
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 12 | DN 15 | DN 15 | DN 12 | DN 20 | DN 20 | DN 25 |
| Contourcode | U | U | |||||
| Model | 1-delig | T-stuk | T-stuk | 1-delig | 1-delig | ||
| Vorm | Recht | Recht | Recht | ||||
| Aansluiting 2 | Persmof | Persmof | Persmof | Persmof | Persmof | ||
| Lengte | 69 mm | 74 mm | 75 mm | ||||
| Aandraaimoment | - Nm | - Nm | - Nm | ||||
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Onbehandeld | Onbehandeld | Onbehandeld | Onbehandeld | Onbehandeld | ||
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Onbehandeld | Onbehandeld | Onbehandeld | Onbehandeld | Onbehandeld | ||
| Contourcode aansluiting 1 | Meerdere | Meerdere | Meerdere | Meerdere | Meerdere | ||
| Contourcode aansluiting 2 | Meerdere | Meerdere | Meerdere | Meerdere | Meerdere | ||
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 15 | DN 15 | DN 20 | DN 12 | DN 15 | ||
| Excentrisch | nee | nee | nee | ||||
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 20 mm | 20 mm | 25 mm | 16 mm | 20 mm | ||
| Lengte aansluiting 2 | 34 mm | 43 mm | 52 mm | 34 mm | 36 mm | ||
| Werkende lengte aansluiting 2 | 9 mm | 17 mm | 22 mm | 10 mm | 10 mm | ||
| Met stootnok/-rand | ja | ja | ja | ja | ja | ||
| Wanddikte aansluiting 2 | 2.25 mm | 2.25 mm | 2.5 mm | 2 mm | 2.25 mm | ||
| Verlopend | nee | ja | ja | ja | ja | ||
| Met thermische isolatie | nee | nee | nee | nee | nee | ||
| Hoge treksterkte | ja | ja | ja | ja | ja | ||
| Materiaal aansluiting 2 | Polyphenylsulfon (PPSU) | Polyphenylsulfon (PPSU) | Polyphenylsulfon (PPSU) | Polyphenylsulfon (PPSU) | Polyphenylsulfon (PPSU) | ||
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | Overig | Overig | Overig | Overig | Overig | ||
| Hoek | 90 ° | 90 ° | |||||
| Materiaal aansluiting 3 | Polyphenylsulfon (PPSU) | Polyphenylsulfon (PPSU) | |||||
| Kwaliteitsklasse aansluiting 3 | Overig | Overig | |||||
| Oppervlaktebescherming aansluiting 3 | Onbehandeld | Onbehandeld | |||||
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 3 | Onbehandeld | Onbehandeld | |||||
| Contourcode aansluiting 3 | Meerdere | Meerdere | |||||
| Nom. diameter aansluiting 3 | DN 12 | DN 15 | |||||
| Aansluiting 3 | Persmof | Persmof | |||||
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 3 | 16 mm | 20 mm | |||||
| Lengte aansluiting 3 | 44 mm | 48 mm | |||||
| Werkende lengte aansluiting 3 | 19 mm | 22 mm | |||||
| Wanddikte aansluiting 3 | 2 mm | 2.25 mm | |||||
| Meerdelig | nee | nee |